KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916201

nr 1291 6201

Sidney Lévine, Stadsmotiv, signerad. 2013. Olja på duk, 34x41 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:05:11